Nr 11 (93)
z dnia 12 kwietnia 2004
powrót do wydania bieżącego
 
  komunikaty       
   

spotkania, wystawy, sesje...
     
   

     Od 24 kwietnia do 14 maja bytomska Kronika (Rynek 26) prezentuje wystawę Sławomira Rumiaka Pret á porter. Wernisaż wystawy o godz. 18.00. Od 25 kwietnia wystawę można oglądać w godzinach pracy galerii: od wtorku do piątku w godz. 11.00-18.00.
     
     Do 7 maja Galeria Zakręt (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, Instytut Historii Sztuki UW) prezentuje wystawę prac Krzysztofa Pijarskiego czarne portrety. Galeria jest czynna od poniedziałku do soboty, w godz. 12.00-18.00.
     
     Do 25 kwietnia w BWA w Zielonej Górze (al. Niepodległości 19) prezentuje wystawę Fundacji Galerii Foksal pt. Prym. Ekspozycja obejmuje niewielkich rozmiarów prace – takie jak np. model, rękodzieło, gadżet, proteza, lalka, szkic – Pawła Althamera, Mirosława Bałki, Cezarego Bodzianowskiego, Michala Budnego, Katarzyny Józefowicz, Edwarda Krasińskiego, Roberta Kuśmirowskiego, Małgorzaty Markiewicz, Anny Niesterowicz, Pauliny Ołowskiej, Wilhelma Sasnala, Macieja Sawickiego, Jadwigi Sawickiej, Moniki Sosnowskiej i Aliny Szapocznikow.
     
     Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza do obejrzenia wystawy Biennale Sztuki Młodych Rybie oko 3. Wystawa prezentowana jest w Galerii Kameralnej (Słupsk, ul. Partyzantów 31a), w galerii Baszta Czarownic (Słupsk, al. F. Nullo 8) oraz w Bałtyckiej Galerii Sztuki w Ustce (ul. Zaruskiego 1a) do 2 maja.
     
     Od 1 kwietnia do 9 maja krakowski Bunkier Sztuki (pl. Szczepański 3a) prezentuje złożoną z ponad 18 tys. zdjęć kompozycję Zofii Kulik Od Syberii do Cyberii. Wernisaż wystawy o godz. 18.00.
     
     Na 23 kwietnia zaplanowano w Krakowie (Teatr 38, godz. 19.00) spotkanie z młodoliterackimi pismami z Torunia. Spotkanie poprowadzi Piotr Marecki („HA!art”), jego gośćmi będą: Wojciech Giedrys – redaktor nowo powstałego pisma „Teka” oraz Grzegorz Giedrys („Undergrunt”).
     
     
     

opracowała: J. C.
wersja do wydrukowania